#infoWebinary – Darmowe webinary dla branży informacyjnej

#infoPro

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych spotkaniach online, organizowanych przez Stowarzyszenie przy współpracy z Rynkiem Informacji.

#infoWebinary mają na celu promocję dobrych praktyk w pracy z informacją z obszarów szeroko związanych z informacją. Chcemy również, aby praktycy, osoby codziennie poszukujące i pozyskujące najróżniejsze informacje w sieci, podzieliły się wiedzą i doświadczeniem w swojej branży.

Pełny harmonogram z pierwszą serią zaplanowanych webinarów znajdziesz na stronie #infowebinarów.

W pierwszej serii spotkania online będą dotyczyć m.in:

– pozyskiwania danych o firmach w czasie rzeczywistym

– RODO w działalności informacyjnej

– wiarygodności informacji

– oraz tego, jak prowadzić biznes informacyjny / firmę infobrokerską

Pierwszy webinar

Pierwszy webinar odbędzie się 16.10.2018 (wtorek) o godzinie 20:00. Poprowadzi go Andrzej Staniszewski. Dyrektor ds. Sprzedaży w Big Consulting Sp. z o.o. oraz InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o. Od kilkunastu lat związany z rynkiem informacji. Wcześniej w Wolters Kluwer S.A. oraz Euler Hermes Collections Sp. z o. o. Interesuje się wywiadem konkurencyjnym oraz odkrywaniem nowych sposobów dla szybkiej i wiarygodnej oceny zdolności kredytowej przedsiębiorstw, przy ograniczonym dostępie do informacji. Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie na kierunku Ekonomia.

O czym będzie webinar? Compliance, czyli inaczej zarządzanie zgodnością obejmuje dzisiaj nie tylko działania zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi, standardami etycznymi i moralnymi czy też z regulacjami dobrowolnie przyjętymi przez przedsiębiorstwa. To także dbałość o dochowanie należytej staranności, poprzez posiadanie jak najpełniejszej i aktualnej wiedzy o Partnerach gospodarczych z wielu niezależnych źródeł informacji. Weryfikacja Kontrahentów to uniknięcie wielu potencjalnych problemów w przyszłości związanych m.in. z dochodzeniem należności, czy uczestnictwem w karuzeli VAT.

Omówione zostaną możliwości szybkiego pozyskiwania w czasie rzeczywistym informacji o firmach z baz rządowych, rejestrów publicznych oraz źródeł komercyjnych z wykorzystaniem serwisu on-line Portal KRS dostarczanego przez InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o.

Uczestnictwo w webinarach jest darmowe. Obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja.

 BEZPŁATNA REJESTRACJA

 

Osoby zainteresowane współpracą przy organizacji webinarów lub pragnące poprowadzić własny webinar zachęcamy do kontaktu z nami.

 

 

0 odpowiedzi

Zostaw wiadomość

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Czuj się swobodnie aby zostawić wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *