W ramach współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Public Relations serdecznie zapraszamy na spotkanie OSINT – Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać.

Tematem spotkania będzie OSINT i jego znaczenie dla zarządzania relacjami i reputacją. Prelegent deklaruje, że postara się pokazać zagadnienie od możliwie praktycznej strony. – Wokół OSINT-u, czyli białego wywiadu, narosło wiele mitów. Podczas spotkania postaram się rozprawić z częścią z nich, pokazując niektóre elementy warsztatu przydatne w pracy specjalisty public relations – zapowiada Michał Szanter.

– Spotkania Klubu Public Affairs są okazją do szerokiego patrzenia na kwestie dialogu i komunikacji w sprawach publicznych. Współczesny ekspert tej dziedziny podnosi nieustannie kompetencje, aby być gotowy na rozumienie aktualnych wyzwań. Dlatego zapraszamy wybitnych gości i stawiamy na dyskusję. To sprawdzona formuła, którą stosujemy podczas Śniadań Public Affairs i webinarów – mówi Łukasz Zając, twórca wydarzenia i koordynator klubu.


OSINT – wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

15 maja 2024, g. 16:30

Formuła: spotkanie hybrydowe: 40 min wystąpienia + Q&A

Miejsce: Warszawa, Miejsce Akcji Paca – ul. Paca 40 & online

Zapisy do 8 maja 2024 na adres: publicaffairs@polskipr.pl

Liczba miejsc ograniczona.


Organizacja spotkania w przestrzeni Miejsce Akcji Paca możliwa dzięki uprzejmości Stowarzyszenia CAL oraz dzielnicy Praga Północ miasta Stołecznego Warszawa, które goszczą nas podczas wydarzenia.

Organizatorzy:

pspr-newlogo-alfaloga-SPI druk-1

Partnerzy:

imagescalimages (1)